Suadiye Bağdat Caddesinde Masaj ile rahatla!
Anasayfa     |     Hakkımızda     |     Fotoğraflarımız     |     Fiyat Listesi    |    Kampanya ve Paketler     |     Rezervasyon     |     İletişim           [ English ]
 • Masaj Nedir?
 • Masaj Çeşitleri
 • İsveç Masajı
 • Thai Masajı
 • Derin Doku Masajı
 • Refleksoloji
 • Aromaterapi
 • Spor Masajı
 • Selülit Masajı
 • Bölgesel Masajlar
 • Taş Masajı
 • Shiatsu Masajı
 • Bali Masajı

 • Sauna
 • Buhar Odası
 • Jakuzi

 • Duyuru ve Haberler
 • SPA & Wellness Sözlüğü
 • Estetik ve Güzellik

  Bilgi için:
  0 216 411 12 63
  Adres:
  Bağdat Caddesi, 374/6
  Suadiye Kadıköy İstanbul

 • Euphia Bebek bakımı ürünleri

  Doğal Bebek ve Çocuk Bakımı

  Natürel içerikler

  Euphia Doğal Bebek Bakım serisi bebek bakımında natürel bir alternatif sunmak amacıyla geliştirilmiştir.

  Bebek teninin çok hassas ve kırılgan olmasından dolayı, Euphia natürel ürünler sunarak bebeklerin henüz yıpranmamış defansını muhafaza etmekte, içerdiği natürel ham maddeler sayesinde de güçlendirmektedir. Ürünlerde kullanılan ana içerikler, bitkisel yağlar, çiçek suları ve özel olarak seçilmiş yağlardır. Ürünlerin içeriğinde ayrıca şi yağı, propolis gibi diğer naturel özler de bulunmaktadır.

  Hiçbir Euphia ürününde sentetik parfüm, renklendirici (boyar) madde, paraben, silikon ve Sodyum Laureth Sülfat bulunmamaktadır.

  %100 natürel Bitkisel Yağlar

  Euphia Bakım serisinde ürünlerde kullanılan %100 natürel esansiyel yağlar yine %100 natürel bitkisel yağlarla birlikte sinerji içerisinde kullanlmıştır. Kullanılan bitkisel yağlar çeşitli meziyetler sunmaktadır; cildi besleyici, omega 3,omega 6 ve omega 9 bakımından zengin (kolza ve argan yağları), cildi yeniden canlandırıcı, cilt izlerini tedavi edici (Calophile ve kalendula) gibi.

  %100 natürel Esansiyel Yağlar

  Euphia Doğal Bebek Bakım Ürünleri, bebekler için üretilen esansiyel yağlar konusunda yapılan 15 yıllık araştırmalar sonucunda, bebek ve çocuk cildi için özel olarak geliştirilmiştir.

  Euphia ürünleri bebek bakımı ve rahatlığı açısından konvansiyonel ürünlere alternatif natürel ve doğal ürünler sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Esansiyel yağlardan sadece zararsızlığı bilinen ve test edilmiş olanları kullanılmıştır.

  Klasik olarak bilinen Papatya, Lavanta ve Ökolüptus’un yanısıra daha az bilinen ancak bebeklerin ciltleri ile tam bir uyum sağlayan Rezene (sindirim sistemine yardımcı, anti-spazma), Ravintsara (nefes açıcı, ferahlatıcı), ve Niaouli (alerjilere karşı bağışıklık sistemini kuvvetlendirici) gibi birçok esansiyel yağ bebekler için adapte edilmiştir. Ürünlerde, bebekler için uygun dozajda kullanılan her esansiyel yağ, karışımla beraber kendi etki ve faydalarını beraberinde getirmiştir.

  ECOCERT, BDIH (Naturkosmetik), CosmeBio

  Euphia Doğal Bebek Bakım Ürünleri’nin natürel orijinleri; uluslararası tanınmış saygın kuruluşlar olan "Ecocert (Belçika), BDIH (Naturkosmetik) ve/ ve ya CosmeBio’ tarafından sertifikalandırılmıştır.

  Natürel Kokular

  Euphia ürünlerinin hiçbirinde sentetik parfüm kullanılmamaktadır. Kokular %100 natüreldir ve tamamen içerikleriklerde kullanılan bitkilerden kaynaklanmaktadır. Bebek balsamında ve banyo yağında Okaliptus ve Ravintsara’nın tipik parfümünü fark edeceksiniz. Temizleme losyonunda portakal çiçeğinin hafif kokusunu ve sabunsuz temizleyici jelde gül ağacının esintilerini keşfedeceksiniz. Karın Masaj yağında fesleğen ve rezenin kokusunu alırken, Rahatlatıcı masaj yağı ve Rahatlatıcı Buhar Banyosu’nda yeşil mandalina ve tatlı portakal kabuklarının kokuları ile gevşeyeceksiniz.

  Ürünler

  Karın Masaj Yağı: GAZ VE KOLİK PROBLEMİ

  Sindirim sistemi üzerindeki pozitif etkisiyle bilinen %100 natürel Rezene, Fesleğen ve Biberiye yağları sayesinde emzirme sonrası veya beslenme sonrasında bebeğinizin sindirim sistemini hızlandırmaya ve gazdan kaynaklanan spazmını gidermeye yardımcı olur. Ylang Ylang ve Mandalina karışımı ise bebeğinizin rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlar.

  Rahatlatıcı Masaj Yağı: FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK GELİŞİM

  Esansiyel ve bitkisel yağlarla masaj, bebeğinizin gelişimi ve rahatlaması için eşsiz bir çözümdür. Euphia Rahatlatıcı Masaj Yağı, içerdiği Tatsuma, Lavendin, Yaban Mersini ve Tatlı Portakal gibi %100 natürel esansiyel yağların etkisiyle doğal bir rahatlama sağlar. Bebeğinizin üst epidermis bölgesini nemlendirir ve cildini yumuşatır. Hamilelik süresince karın bölgesine uygulanabilir.

  Buhar Banyosu - Okaliptus: SOĞUK ALGINLIĞI

  Okaliptus ve Madagaskar orijinli Ravintsara’ya ek olarak içerisinde bulunan Gül, Niauli ve Çay ağacı'nın özellikleri sayesinde nefes tıkanıklıklarını gidermede etkilidir. Hava değişimlerinde bebeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Özellikle soğuk havalarda ve soğuk algınlığı başlangıçlarında kullanılması tavsiye edilir. Yetişkinlerin kullanımı için de uygundur.

  Rahatlatıcı Banyo Yağı: UYKU PROBLEMİ-NEMLENDİRİCİ

  Tatlı portakalın cilt tabakasını yumuşatıcı ve spazm giderici, yaban mersininin kas gevşetici, yeşil mandalinanın rahatlatıcı ve lavantanın kas gevşetici etkileri sayesinde bebğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Akşam banyo sırasında kullanıldığında dinlendirici mükemmel bir uykuya zemin hazırlar. Ayrıca, içerdiği E Vitamini sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirir. Yetişkinler tarafından banyo yağı olarak kullanılabilir.

  Pişik Kremi:

  Çinko oksit, Immortel, Niaouli ve Aloe Ferox bitkilerinin zengin karışımı sayesinde bebeklerde pişik oluşumunu engellerken %100 natürel Şi yağı, Propolis, Kolza, Çay Ağacı, Palmarosa ve St John's Wort bitkilerinin sinerjisi ile oluşmuş olan kızarıklıkları ve tahriş olmuş bölgeyi tedavi eder ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yaşlıların kullanımı da önerilir. A ve E vitaminleri içermektedir.

  Bebek Balsam: NEFES TIKANIKLIĞI

  İçerdiği Okaliptus Smithii, Ravintsara ve Pin Sylvestre karışımı sayesinde üst solunum yolları, soğuk algınlığı, nefes tıkanıklığı durumlarında tedaviye yardımcı olur. Ravintsara ve Niaouli ile sert hava değişimlerine karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. 3 aydan büyük bebeklerde ve çocuklarda kullanılabilir. Yetişkinlerin kullanımı için de uygundur.

  Floral Temizleme Losyonu: SUSUZ KOLAY TEMİZLİK

  Bebeğinizi cildini su kullanmadan, durulamadan temizlemek için kullanılır. %100 natürel portakal ağacının, gül ve papatya çiçeklerinin suları ile bebeğinizin cildini kurutmadan temizler. Bebeğinizin yüzünü ve tüm vücudunu özellikle bez bölgesini temizlemek için kullanabilirsiniz. Durulama gerektirmez. Doğumdan itibaren özellikle göbek bağı düşene kadar ki dönemde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev dışı kullaımlarda da kolay temizlik sağlar. Çiçek özlerinden elde edilmiş doğal sular bebeğinizin teninde taze bir koku bırakırlar. Ürünün kokusu tamamen %100 natürel çiçek sularından ve portakal çiçeğinin %100 natürel esansiyel yağından oluşturulmuştur. Yetişkinlerin kullanımı için de uygundur.

  Hassas Temizleme Jeli (sabunsuz): GÜNLÜK SAÇ VE VÜCUT YIKAMA

  Vücut, yüz ve saç yıkanmasında kullanılır. Sabun içermediği için bebeğinizin hassas cildinin kendi doğal koruyucularına zarar vermeden temizler. Bebeğinizin gözlerine zarar vermez. Ürünün içeriğinde özellikle bebek cildi ile çok uyumlu olan gül ağacı’nın %100 natürel yağı kullanılmıştır. İçerdiği Aloe Vera, Rosewood, Hindistan Cevizi ve Papatya özleri sayesinde hassas ciltler için mükemmel bir temizlik sunar. Günlük olarak kullanıldığında bebeğinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca ürünün içeriğinde bulunan Marygold bebeğinizin cildini nemlendirirken, cildi iyileştirici ve yenileyici özelliklerini de beraberinde sunar. Hassas ciltli yetişkinlerin kullanımı için de uygundur. İçerdiği Coco-glucoside (hindistan cevizi yağından elde edilen doğal aktif madde) sayesinde köpük oluşturulur.

  Ferahlatıcı Sprey: SİVRİSİNEKSİZ BİR HAYAT

  İçerdiği sardunya ve lemongrass ile sivrisinekleri yaz akşamlarında bebeğinizden uzak tutmaya yardımcı olurken, hafif limon kokulu ve içerisinde bulunan termal su sayesinde doğal bir serinlik sağlar. Yetişkinlerin kullanımı için de uygundur.

  www.euphia.com.tr

  Euphia İstanbul Asya Yakası Satış Noktaları

  Gurur EczanesiT-14 Mozaik Çarşısı Zemin Kat No:3 216 455 31 73Ataşehir
  Capitol EczanesiCapitol AVM No: 21216 651 47 30Altunizade
  Lal EczanesiBağdat Caddesi Orçun Apartmanı No: 285/1 (Acıbadem Polikliniği yanı)216 368 66 03Caddebostan
  Gaye EczanesiÖmerpasa Caddesi Camsaray Apartmanı No:12/1216 360 64 45Caddebostan
  Sevinç EczanesiMimar Sinan Mah. Aydın Menderes Cad. No:2216 640 11 28Çekmeköy
  Emre EczanesiBahçelievler mah.Engin cad.NO:151\A216 332 94 01Çengelköy
  Tanyer EczanesiBağdat Cad.No:229216 355 52 29Çiftehavuzlar
  Erenköy EczanesiBağdat Cad. No:337 Galip Paşa Camii Karşısı216 359 68 79Erenköy
  Taniş EczanesiŞemsettin Günaltay Cad.Sultan Sok.taniş 2.blok18/1216 411 23 35Erenköy
  Dalyan EczanesiCemil Topuzlu Cad. Hacımehmet Sok. No:33/1216 359 86 06Fenerbahçe
  Park EczanesiProf Hulusi Behçet Cad Tunç Apt No:22/B216 356 66 59Göztepe
  Pelikan EczanesiTütüncü Mehmet Efendi cd. Göztepe İş Mrk. No:110-14216 360 62 57Göztepe
  Yıldız EczanesiCaferağa Mah. Sakız Sok. No: 10/A216 450 08 06Kadıköy
  Yalçın EczanesiBağdat Cad.No:132/1216 338 67 29Kadıköy
  Dragos Tevetoğlu EczanesiOrhantepe Mah. Sahilyolu sok. D.19216 457 21 12Kartal
  Tolga EczanesiBağdat caddesi Yolaç İş Merkezi 36-70216 414 63 78Kızıltoprak
  Soydan EczanesiBağdat caddesi No:13216 550 04 77Kızıltoprak
  Süreyya Altıntepe EczanesiCahide Cad. No: 38/1 216 519 98 77Küçükyalı
  Armağan EczanesiAtatürk Caddesi No:36/A 216 442 37 38Maltepe
  Yönet EczanesiBağdat Cad.No:128-C216 366 40 11Küçükyalı
  Zırhlıoğlu Moda EczModa Cad. 193/1216 338 88 26Moda
  Hayat EczanesiPlaj Yolu N.3-1216 416 69 22Suadiye
  Canan EczanesiBağdat Cad. No:493 B Blok216 445 55 56Suadiye
  Santral EczanesiAlemdağ cad. No:6 Santral216 523 77 55Ümraniye
  Barış EczanesiTembel Hacı Mehmet Mah.Büyük Hamam Sok. No:23/4216 342 61 22Üsküdar
  Demet EczanesiAcıbadem cad.NO:175\4216 327 44 36Üsküdar
  Kavak EczanesiFahri Atabey Cad. No:2216 310 45 71Üsküdar
  Füsun EczanesiÇengelköy Halk Cad. No:35216 321 57 09Üsküdar

  Haberler > Masaj Haberleri

  Suadiye Bağdat Caddesi'nde Gerçek Bir Day Spa!
  Bağdat Caddesi 374/6 Suadiye, Kadıköy / İstanbul
  Bilgi ve Rezervasyon: (0216) 411 12 63 - 64