Suadiye Bağdat Caddesinde Masaj ile rahatla!
Anasayfa     |     Hakkımızda     |     Fotoğraflarımız     |     Fiyat Listesi    |    Kampanya ve Paketler     |     Rezervasyon     |     İletişim           [ English ]
 • Masaj Nedir?
 • Masaj Çeşitleri
 • İsveç Masajı
 • Thai Masajı
 • Derin Doku Masajı
 • Refleksoloji
 • Aromaterapi
 • Spor Masajı
 • Selülit Masajı
 • Bölgesel Masajlar
 • Taş Masajı
 • Shiatsu Masajı
 • Bali Masajı

 • Sauna
 • Buhar Odası
 • Jakuzi

 • Duyuru ve Haberler
 • SPA & Wellness Sözlüğü
 • Estetik ve Güzellik

  Bilgi için:
  0 216 411 12 63
  Adres:
  Bağdat Caddesi, 374/6
  Suadiye Kadıköy İstanbul

 • Fenerbahçe Doğal Erkek Bakım Ürünleri

  Yüzde yüz doğal ve el yapımı Fenerbahçe Vip Spa serisi Fenerium mağazalarında satışa sunuldu.

  Serinin içinde, Fenerbahçe taraftarı için özel olarak hazırlanmış farklı içeriklerde sıcak masaj mumları, Lut Gölü banyo tuzları, vücut losyonları, vitaminli duş jelleri, after shave bakım yağları, after shave losyonları ve deniz lifli sabunları bulunmaktadır.

  Sipariş: www.fenerium.com.tr

  Aftershave Bakım Yağı - Limon / Lavanta

  %100 Doğal & El Yapımı, 50 ml. Erkekler için özel %100 doğal cilt bakım yağı, gereksiz sentetik içerikler kullanılan aftershave losyonlara sağlıklı bir alternatiftir. Traş öncesinde kullanıldığında en sert sakalları bile yumuşatır, cildi koruyarak daha kolay ve zevkli bir traş keyfi sürülmesini sağlar. Traş sonrasında kullanıldığında ise traşın sebep olduğu rahatsızlığı yok eder ve cildi besler. Limonun canlandırıcı etkisinden gelen tazelik hissi gün boyu ferahlatır.

  Aftershave Losyon

  Doğal & El Yapımı, 50 ml. Shea Butter, Hindistan Cevizi, Vitamin E gibi doğal içerikleri bir araya getiren aftershave losyon, cildinizi traş sonrasında besler, uzun süren tazelik ve yumuşaklık bırakır. Traş sonrası oluşan iritasyonun yok edilmesine yardımcı olur. Çekici doğal aroması gün boyu hissedilir.

  Deniz Lifli Sabun - Fransız Vanilyası / Greyfurt / Limon

  100 gr. Doğal deniz lifleri lüks doğal sabunlarla tümüyle kaplanarak, vücudun gereksinim duyduğu derinlemesine temizlik ve bakımı en pratik ve etkili şekilde sağlamak için pratik bir seçenek olarak sunuluyor. Çağlar boyu etkin bir temizlik aracı olan lifler, özel sabunların müthiş kokuları ve güzellikleriyle birleştiğinde, banyo keyfine yeni bir boyut katıyor.

  Ilık Masaj Mumu - Rahatlatıcı / Sıcak Vanilya

  %100 Doğal & El Yapımı, 150 ml. Ilık Masaj Mumları Türkiye'de bir ilk! Shea Butter ve Zeytinyağı gibi en yoğun ve hassas yağlar, mum ısısında eriyerek vücuda doğal bakım, yepyeni ve benzersiz bir sıcak masaj deneyimi sağlar. Kesinlikle parafin ve kimyasallar içermeyen masaj mumları, yalnızca doğanın en saf ve yararlı yağlarından üretilmiştir. Bu özelliğiyle cilde mükemmel bakım sağlar, aromaterapi etkisiyle rahatlatıp dinlendirirken cildin ihtiyaç duyduğu yağlarla bakım yapar. Spor, egzersiz, yoğun iş sonrasında veya romantik masajlar için vazgeçilmezdir.

  Sıcak Masaj Mumu - Erkek Bakımı

  %100 Doğal & El Yapımı, 150 ml. Sıcak Masaj Mumları Türkiye'de bir ilk! Shea Butter ve Zeytinyağı gibi en yoğun ve hassas yağlar, mum ısısında eriyerek vücuda doğal bakım, yepyeni ve benzersiz bir sıcak masaj deneyimi sağlar. Kesinlikle parafin ve kimyasallar içermeyen masaj mumları, yalnızca doğanın en saf ve yararlı yağlarından üretilmiştir. Bu özelliğiyle cilde mükemmel bakım sağlar, aromaterapi etkisiyle rahatlatıp dinlendirirken cildin ihtiyaç duyduğu yağlarla bakım yapar. Spor, egzersiz, yoğun iş sonrasında veya romantik masajlar için vazgeçilmezdir.

  Lut Gölü Banyo Tuzu - Lavanta Lemograss / Tatlı Amber / Vanilya Paçuli

  %100 Doğal & El Yapımı, 330 ml. Spor, egzersiz, yoğun tempoda çalışma gibi koşulların ardından yorgun kasların rahatlaması ve cilt metabolizmasının düzenli çalışmasına yardımcı etkileri olan Dead Sea ? Lut Gölü tuzları içeriğinde en gerekli ve nadir bulunan vitamin ve mineralleri barındırır. Muhteşem parfümlerle zenginleştirilen banyo tuzları kolayca erir, suyu yumuşatır ve içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin getirdiği doğal SPA etkisini evinizde yaşatır. 15 dakikalık SPA kürü günün stres ve yorgunluğundan uzaklaşmanızı sağlar.

  Vitaminli Duş Jeli - Aşk Meyvesi

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250ml. İçindeki A ve E vitamin baloncuklarıyla cilde doğal temizliği sağlar ve beslerken, Aşk Meyvesi?nin baştan çıkarıcı, romantik aromaları rahatlatır, tüm gün süren dinginlik ve zindelik verir. Tamamen doğal yapılı, cildi besleyici gerekli yağlar ve vitaminlerle zenginleştirilen üstün kaliteli duş bakımını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sıradan duş jellerinin zararlı kimyasal etkilerine karşı tümüyle sağlıklı, doğal bir temizlik alternatifi sunar.

  Vitaminli Duş Jeli - Lavanta Lemongrass

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250ml. Lavanta ve limoni aromaların canlandırırken dinginlik veren mükemmel kombinasyonu, içeriğindeki E ve C vitaminleriyle zenginleştirilerek mümkün olan en doğal ve sağlıklı temizliği sunar. İçindeki E vitamini baloncuklarıyla cilde doğal temizliği sağlar ve besler. Tamamen doğal yapılı, cildi besleyici gerekli yağlar ve vitaminlerle zenginleştirilen üstün kaliteli duş bakımını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sıradan duş jellerinin zararlı kimyasal etkilerine karşı tümüyle sağlıklı, doğal bir temizlik alternatifi sunar.

  Vitaminli Duş Jeli - Vanilya Paçuli

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250ml. Aşıkların baharatı dayanılmaz Paçuli ve sıcak, tatlı Vanilya sizi romantik kokularla çepeçevre sarmak üzere bir araya getirildi. İçindeki E vitamini baloncuklarıyla cilde doğal temizliği sağlar ve beslerken tüm gün süren dinginlik ve zindelik verir. Tamamen doğal yapılı, cildi besleyici gerekli yağlar ve vitaminlerle zenginleştirilen üstün kaliteli duş bakımını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sıradan duş jellerinin zararlı kimyasal etkilerine karşı tümüyle sağlıklı, doğal bir temizlik alternatifi sunar.

  Vücut Losyonu - Lavanta Lemongrass

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250 ml. Yaz bahçelerinin tatlı ve sakinleştirici lavantasıyla enerji veren lemongrass?ın dengeli birleşiminin oluşturduğu doğal içeriğiyle cildi beslerken kolayca ve hızla emilir, ipeksi bir his yaratır. Muhteşem bitki ve meyve özü kokuları gün boyu dingin ve tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Shea Yağı, Zeytin, Jojoba, Calendula Yağı gibi doğanın en değerli ve faydalı yağları kullanılarak oluşturulan benzersiz doğal formülleriyle her biri, tüm cilt tipleri için uygundur.

  Vücut Losyonu - Tatlı Amber

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250 ml. Romantik ve egzotik tatlı amber içeren doğal yapısıyla cildi besler, kolayca ve hızla emilir, ipeksi bir his yaratır. Muhteşem bitki ve meyve özü kokuları gün boyu dingin ve tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Shea Yağı, Zeytin, Jojoba, Calendula Yağı gibi doğanın en değerli ve faydalı yağları kullanılarak oluşturulan benzersiz doğal formülleriyle her biri, tüm cilt tipleri için uygundur.

  Vücut Losyonu - Vanilya Paçuni

  Doğal İçerikli & El Yapımı, 250 ml. Dayanılmaz paçuli ve tatlı vanilyanın eşsiz birlikteliğinden gelen doğal içeriğiyle cildi beslerken kolayca ve hızla emilir, ipeksi bir his yaratır. Muhteşem bitki ve meyve özü kokuları gün boyu dingin ve tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Shea Yağı, Zeytin, Jojoba, Calendula Yağı gibi doğanın en değerli ve faydalı yağları kullanılarak oluşturulan benzersiz doğal formülleriyle her biri, tüm cilt tipleri için uygundur.

  Anadolu Yakası Fenerium Mağazaları

  Maraton Fenerium
  Tel:216-5421709
  Adres: Bağdat Caddesi Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Maraton Tribünü Altı Kızıltoprak, İstanbul

  Fenerium Alt
  Tel:216-5421722
  Adres: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Fenerium Tribünü altı Kadıköy, İstanbul

  Suadiye Fenerium
  Tel:216-6586730/31/32
  Adres: Bağdat Caddesi Büyükhanlılar Apt. A Blok No:493 Suadiye, İstanbul

  Bostancı Fenerium
  Tel: (0216)361 19 07
  Adres: Şemsettin Günaltay cd. No 41 A Şenesenevler Bostancı

  Kadıköy Pazar Outlet Fenerium
  Tel : (0216) 330 35 10
  Adres: Osmanağa Mah. Çilek Sk. No:55 D:1 Kadiköy

  İçerenköy Outlet Fenerium
  Tel:216-5744816
  Adres: Kayışdağı Cad. no 139 2/4, İçerenköy, İstanbul

  Capitol Fenerium
  Tel:216-6510265 Fax:216-6510265
  Adres: Mahir İz Cd. Capitol Eğlence ve Alışveriş Merkezi Zemin Kat No:3/A. Altunizade, İstanbul

  Dereağzı Fenerium
  Tel:216-4187787
  Adres: Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Tesisleri / İstanbul

  Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri Fenerium Mağazası
  Tel:216-3301826 Fax:216-3473353
  Adres: Fenerbahçe Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri Fenerbahçe Burnu, İstanbul

  Fenerbahçe Yüzme Şubesi Fenerium Mağazası
  Tel:216-3450535 Fax:216-3473353
  Adres: Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubesi Kapalı Havuzu Fenerbahçe Burnu, İstanbul

  Carrefour Vega Fenerium
  Tel:216-5251515 Fax:216-5251513
  Adres: Küçüksu Carrefour Vega Alışveriş Merkezi No: B-116 Kat:1. Ümraniye, İstanbul

  Ümraniye Outlet Fenerium
  Tel:216-4611907
  Adres: Alemdağ Caddesi No 336 Ümraniye / İstanbul

  Küçükyalı Fenerium
  Tel:216-4894050 Fax:216-4894891
  Adres: Adres: Çınar Mh. Emek Sk. No:2/2. Küçükyalı, İstanbul

  Pendik Fenerium
  Tel:216-3541053 Fax:216-3541053
  Adres: Batı Mah.Ankara Cad.No:80. Pendik, İstanbul

  Maltepe Fenerium
  Tel:216-5151670
  Adres: Maltepe Carrefour Alışveriş merkezi. Maltepe, İstanbul

  Haberler > Estetik, Güzellik, Cilt & Vücut Bakımı

  Suadiye Bağdat Caddesi'nde Gerçek Bir Day Spa!
  Bağdat Caddesi 374/6 Suadiye, Kadıköy / İstanbul
  Bilgi ve Rezervasyon: (0216) 411 12 63 - 64